Autor stránek

Autor stránek

Dobrý den jmenuji se Světlana Raabová a miluji všechny dlouhosrsté jezevčíky.
148.gif.png
    Zkoušky jsou pro jezevčíky standardy důležité. Ten kdo si neví rady jak cvičit na zkoušky může se s důvěrou obrátit na pomoc. V podhůří Šumavy žije velice sympatický pán, který poradí a pomůže co jen v jeho silách bude....

   Kontaktujte pana Vocha...tel:+420 722 544 984

                                          email: irluka@seznam.cz

 

  MOJE ZKUŠENOSTI
   
            Caramba se začala hárat v 9 měsíci. První den měla pouze oteklou vulvu a byla dost neklidná jako by měla šídlo v zadní části  těla, popobíhala, poskakovala a byla dost roztěkaná.Druhý den začala mírně barvit a trošku se zklidnila. Další dny byla uražená když jsem se jí dost nevěnovala a začala se více mazlit, nechala se i vyčesávat což jindy jí není příjemné. Jak vidí hřeben zdrhá. Také je zajímavé,že od třetího dne dává ocas na stranu a nechá na sebe skákat svého 4 měsíčního budoucího manžela, jenže přes kalhotky se fakt nedostane. Také se to Borgovi dost nelíbí a už jí je několikrát vzteky roztrhal.
         Máme na hlídání ještě jednu jezevčici Ťapku od naší kamarádky a je to vlastně dcerka toho našeho prvního Bročka. Vzhledem je pěkná ale malinká a je i dost světlá jiná než ti moji. Jakmile k nám dorazila staly se s Carambou velké kámošky a vcelku si vystačí sami a Borg je rázem odsunutý a není zajímavý.Je to pro ně prostě ještě prcek. Nese to dost špatně a je zaražený pořád se mě drží a na holky kouká svýma psíma očima a bůchví co si myslí. Po 5ti dnech Ťapka odjíždí a Carča je smutno a pořád jí hledá.
               9 den u Caramby pozoruji,že výtok zesvětluje a náš Borg je rázem dospělý má horečku a pořád kňučí nemůže bez Caramby být. Takže jsme zavedli opatření a na statek jezdí jen jeden a druhý se válí doma. Odpoledne se jeden povaluje na pohovce a druhý běhá po zahradě. Ale většinou Borg vyje a piští u dveří. Na noc spí jeden u dcery nebo u syna v pokoji a druhý v ložnici. Řeknu vám ještě,že nebydlíme v paneláku.
              15 den přestává barvit a zatahuje se. Borg se zklidnil my si oddychli a zase bude chvíli klid. Nateklé cecíčky jí však zůstaly ještě 3 týdny.
P1020976 - Kopie.JPG
P1020943 - Kopie.JPG
ko005.jpg
   Je 1. prosince a naše Caramba se opět hárá. Nyní víme,že její cyklus zřejmě bude 10 měsíců. Je to potvora a už od 3 dne láká Borga, ten ale po operaci nejeví zájem. Jedenáctý den ale jako když do něj střelí a najednou i na 3 nohách skáče na Carambu a ta je šťastná jako blecha - jenže my moc ne. Jsme donucení se s manželem rozdělit a jeden z nás spí s Borgem na statku. Jsem zvědavá jak to bude dlouho trvat.Vydrželo to ještě 5 dní a naštěstí se začala hárat Borderkolie Aida a tak dal Carambě pokoj. Už spíme doma a Borg vyje u dveří a chce ven za Aidou.
17 den už je konec a opět nazeklé cecíčky zůstávají.
 
SIAMON chovatelská stanice
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one